Flotila CS FLEET - československá komunita hráčů MMOTSG NavyField
Uživatel
Nejbližší akce
Žádné akce.
Novinky
Přihlášení (0)
Anketa
Žádná anketa není aktivní.
O webu
CSFLEET CMS
verze 3.7

© 2006 - 2019

Listerofsmeg
Spřátelené weby

Fan web MMOTSG World of Tanks

[Č]asto [K]ladené [D]otazy (FAQ)

Kategorie a podkategorie
CS Fleet (missouri)
Obecné rady
Klíčové termíny v Navyfieldu
Neutral
Kriegsmarine (km)
Imperial Japanese Navy (ijn)
Royal Navy (rn)
US Navy (us)
Tipy a triky pro hru

Vyhledávání ve FAQ
  

Kategorie: CS Fleet (missouri)
Podkategorie: Flotilová kasa

Autor: Caney   ^^ Nahoru ^^

Flotilová kasa

1) K čemu je  ?

V zásadě slouží ke třem hlavním účelům. Vyplácí se  z ní veškeré dotace a půjčky, které jdou přes webové tlačítko „dotace“  Jelikož část vyplacené částky je prakticky vždy nevratná dotace, je jasné, že bilance dotačního systému je záporná a je nutné do něj kredity dávat. Druhým účelem je Harbour Assault. Velkou nevratnou položkou je samotné vyhlášení Harbour Assaultu, které příjde na 8 milionů kreditů. Rovněž je třeba počítat s tím, že prakticky vždy se najde někdo, komu je třeba přispět na novou BB6 (vlastně půjčka, ale velkoobjemová) či na jinou pro HA důležitou loď. V případě, že bychom přístav drželi, stojí nemalé peníze i vylepšování produktivity přístavu (= přístup k lepším rentall lodím). No a konečně třetí hlavní výdaj flotily jsou ceny při různých interních turnajích.  

Při běžném provozu je stav kasy stabilní, ale při mimořádných příležitostech můžou náklady najednou dosáhnout až desítek miliónů, což je důvod, proč jste čas od času otravováni, abyste přispívali do kasy.

2) Jak se přispívá ?

To je poměrně jednoduché. Pokliknutí pravým tlačítkem myši na radiomana zajdete do sekce Clan a tam si najdete pod stavem kasy tlačítko „Deposit“. Zadáte částku a potvrdíte.

3) Jak se vybírá ?

Vybírat může pouze fleetmaster, takže víc vědět nepotřebujete style="mso-char-type:symbol;mso-symbol-font-family:Wingdings">J

4) Jsou za přispívání nějaké expy, bonusy, odměny ?

Ne. Přispívání je zcela dobrovolná záležitost, která není nijak odměňována. Jako u každého dobrovolného příspěvku i zde to je o tom, že kdo může a chce, dá tomu kdo potřebuje (a chce :D ).^^ Nahoru ^^