Flotila CS FLEET - československá komunita hráčů MMOTSG NavyField
Uživatel
Nejbližší akce
Žádné akce.
Novinky
Přihlášení (0)
Anketa
Žádná anketa není aktivní.
O webu
CSFLEET CMS
verze 3.7

© 2006 - 2019

Listerofsmeg
Spřátelené weby

Fan web MMOTSG World of Tanks

[Č]asto [K]ladené [D]otazy (FAQ)

Kategorie a podkategorie
CS Fleet (missouri)
Obecné rady
Klíčové termíny v Navyfieldu
Neutral
Kriegsmarine (km)
Imperial Japanese Navy (ijn)
Royal Navy (rn)
US Navy (us)
Tipy a triky pro hru

Vyhledávání ve FAQ
  

Kategorie: CS Fleet (missouri)
Podkategorie: Hodnosti a povyšování

Autor: Caney   ^^ Nahoru ^^
Hodnosti a povyšování

Máme 20 hodností převzatých z US Navy, co do názvů teoreticky přesně, výložky jsou pak dílem převzaté z webu Navyfieldu, dílem dotvořené (NF nabízí jen sedm), přičemž ty dotvořené byly tvořeny s ohledem na logiku, systematičnost a návaznost na ty z NF.
Hodnosti na našem webu nekorespondují s levlem dosaženým ve hře, flotila má vlastní systém povyšování. Ten je založen na kumulování bodů, kterým můžeme vzhledem k herní praxi též říkat expy neboli zkušenosti. Po dosažení příslušného počtu bodů vzniká danému člověku nárok na povýšení. Povyšuje se zpravidla při příležitosti nového úvodníku, nikdo by však neměl být nepovýšen déle než týden od chvíle, kdy mu vzniknul nárok. Za co se tedy body dostávají ? Primárně za účast na společných akcích flotily, jako jsou FB, vs all, různé turnaje apod. Druhotně pak za ostatní pro flotilu výrazně přínosnou činnost (fádní formulace, ale přesněji to nelze shrnout). Počet bodů obdržených za bitvu se pak liší podle několika okolností, takže :

Základní hodnota je nějaké X. Toto X není vždy stejné, za těžkou bitvu může být větší, naopak za rozmazání party noobíků za 10 minut v 3 bitvách je samozřejmě nižší. Pro ilustraci řekněme že X = 10 (nerovná, je to jen pro ilustraci) . X bodů ale nedostává prakticky nikdo, protože je to primárně pomocná hodnota, která je posléze upravována.

- Člověk, který se na bitvu přihlásil a přišel, má +20%, neboli pokud X bylo 10, dostane 12 bodů.
- Člověk, který se nahlásil, byl zařazen jako náhradník a prokazatelně byl celou dobu k dispozici (čekal v prepare roomu, byl připraven na TS… ) má nárok rovněž na oněch 12 bodů.
- Člověk, který se na bitvu nepřihlásil a přišel, dostává -20%, neboli 8 bodů. Lehkým porovnáním zjistíte, že získal 2/3 počtu, který by dostal pokud by se přihlásil.
- Člověk který se nahlásil a nepřišel, dostává pokutu, respektive postih, v podobě ztráty poloviny X.
- Velitel dané akce má svůj malý bonus, stejně tak člověk který se v dané akci vyznamenal, ale kde to prostě není na medaili, bonus je taky za administrativu spojenou s bitvou.

Je logické, že nižší hodnosti mají menší nároky než ty vyšší. A to v případě nejvyšších hodností až mnohonásobně. Proto taky například velitelé skvadron jsou povyšování jen velmi výjimečně, hodnost fleet admirál pak logicky není povyšována vůbec a nejsou ji připisovány ani žádné body.^^ Nahoru ^^