Flotila CS FLEET - československá komunita hráčů MMOTSG NavyField
Uživatel
Nejbližší akce
Žádné akce.
Novinky
Přihlášení (0)
Anketa
Žádná anketa není aktivní.
O webu
CSFLEET CMS
verze 3.7

© 2006 - 2019

Listerofsmeg
Spřátelené weby

Fan web MMOTSG World of Tanks

[Č]asto [K]ladené [D]otazy (FAQ)

Kategorie a podkategorie
CS Fleet (missouri)
Obecné rady
Klíčové termíny v Navyfieldu
Neutral
Kriegsmarine (km)
Imperial Japanese Navy (ijn)
Royal Navy (rn)
US Navy (us)
Tipy a triky pro hru

Vyhledávání ve FAQ
  

Kategorie: Klíčové termíny v Navyfieldu
Podkategorie: Účty a platby v NF

Autor: Listerofsmeg   ^^ Nahoru ^^
Možností placení:

NF nabízí možností víc, ale možnost placení přes PayPal je snad jako jediná v našich podmínkách a vůbec v Evropě nejdostupnější.

Potom, co si na PayPalu zřídíte účel máte možnost si k němu připojit creditku a platíte vlastně podobně jako při nákupu na kartu v Supermarketu. Co se týče podpory, tak podporuje např. MasterCard, Visa, AmericanExpress a další, všechny musí být embosované, nižší verze karet typu karta Maestro od MasterCard nefungují. Nicméně snad všechny banky by měly nabízet způsob, jak toto překonat a zřídit si nějaký typ karty použitelné pro internetové platby, např. KB nabízí takovu e-kartu, kdy získáte jen číslo karty, plné, jako má embosovaná karta a toto už jde k PayPalu připojit.

Co se týče bezpečnosti, komunikace je šifrována, takže se předpokládá, že by měla být bezpečná a solidní.

Co se týče funknčnosti, až na občasné obstrukce NF webu s určitými prohlížeči, kdy i přesto, že píšou, že to funguje jen v Internet Explorer to místo něj korektně funguje ve Firefoxu, v IE6 to může mít problémy. Pokud něco nepokazí Korejci s propojením, tak se platba za danou věc projeví víceméně okamžitě ve hře, ani se nemusíte odlogovat.

Autor: Listerofsmeg   ^^ Nahoru ^^
Existují 3 typy účtů:

  • Základní neplacený - hrajete zadarmo, dostáváte podle TNF 60% expů, prakticky to vypadá, že spíš méně, znamená výrazně pomalejší zisk expů a creditů.

  • Základní placený - platíte 7,99 $ měsíčně, dostáváte 100% expů, leveling je výrazně rychlejší, pokud máte příležitost a hra Vás baví, tak doporučuju zvolit tento účet, samozřejmě taky pokud máte jak zaplatit, ale možností k tomu se nabízí poměrně dost, viz dále.

  • Prémiový placený - tento už je dražší, platí se 11,99 $ a dostáváte opět 100% expů, ale k tomu ještě za každou hru, ve které vydržíte 5 minut, teda vlastně 4,5 minuty(odpočet jde od 5ti minut, ale už když klesne pod 30s, můžete ukončit a dostanete bonus), dostanete 1000 zkušenosti a 1000 creditů, pro větší fanatiky do NF dobrá volba, ač se to možná nezdá, je to další zrychlení levelování, což někdo bere jako plus, někdo jako mínus, nicméně rozhodně to není o tom tvrdit, že každý "Prémiák" je lama, co má nalevelováno a žádný schopnosti, samozřejmě takové potkat můžete, ale i mezi těmi, co se protloukají bez placeného účtu, samozřejmě ale Prémium není nutný, zdaleka to není takový bonus, jako rozdíl mezi neplacením a zaplacením základního účtu, nicméně kdo má možnost a chuť, tak zvlášť na start nové posádky se to dost vyplatí, na level CL až CA se dostanete během týdne, jen prvních 20 levelů je cca na 4-5 hodin, pokud je kde hrát (vyzkoušeno).^^ Nahoru ^^