Flotila CS FLEET - československá komunita hráčů MMOTSG NavyField
Uživatel
Nejbližší akce
Žádné akce.
Novinky
Přihlášení (0)
Anketa
Žádná anketa není aktivní.
O webu
CSFLEET CMS
verze 3.7

© 2006 - 2019

Listerofsmeg
Spřátelené weby

Fan web MMOTSG World of Tanks

[Č]asto [K]ladené [D]otazy (FAQ)

Kategorie a podkategorie
CS Fleet (missouri)
Obecné rady
Klíčové termíny v Navyfieldu
Neutral
Kriegsmarine (km)
Imperial Japanese Navy (ijn)
Royal Navy (rn)
US Navy (us)
Tipy a triky pro hru

Vyhledávání ve FAQ
  

Kategorie: Royal Navy (rn)
Podkategorie: Taktika

Autor: Neomek   ^^ Nahoru ^^
Taktika pro UK je na rodíl od ostatních národů velmi jednoduchá. Jelikož je tento národ vybaven děly s nejkratším dostřelem, tak je potřeba ve správnou chvíli vyjet. Taktikou DD-CA se nebudu dále zabývat (stejně ji nikdo nedodržuje). U BB velmi záleží jakou větví se to dáte. Spodní, přes revange -> QE (Queen elizabeth) -> KGV (King of wales) -> POW (Prince of wales), doporučuji hrát jako první, protože se zde naučíte opravdu hrát a mířit (POW je velmi náročné na řízení). Stejně tak i QE vás naučí taktice, kterou později využijete jak u L1 tak u L2 (vyjíždění s střelba v oblouku + velké náměry).
U KGV a POW je situace jednoduchá. Jedná se o lodě, které slouží k přímému útoku, tzn. že jedete na nepřítele kolmo a kličkujete (máte děla jen na přídi).
Jakmile se prokoušete na levl L1 (vanguard jako 1. BB4 nedoporučuji) tak vám bude chvíli trvat, bež si zvyknete, ale tak po 4 levlech už budete jezdit po GB jako král (BB hry jsou velmi obtížné a v souboji s jiným BB4 jste vždy v nevýhodě).
Vždy spoléhejte na damage vašich děl, které dávají největší pecky v celé NF. UK lodě mají i nejlepší pancíř, avšak snažte se zbytečně neriskovat.vždy si sržte odstup od nepřátel a vyčkávejte, RUSH je mocná zbraň.
Přeji hodně příjemných chvil ztrávených u tohodle noobského národu
PS. SDE tenhle národ velmi preferuje, akže se nebojte, že by ho časem nějak oslabili apod. (proto se velmi hodí na expení a farmení:))


^^ Nahoru ^^